Android 8 oreo'yu konuştuğumuz şu günlerde lg g4 android 7 naugat güncellemesi yeni yayınlandı. Aylardır bekleyen lg g4 kullanıcıları nihayet resmi güncellemeyle karşılaşabilecekler. Yaklaşık 1 yıl önce duyurulan android 7 güncellemeleri telefon markaları yeni yeni ayarlamaları yaparak kullanıcılarına sunmaya başladılar.

Türkiye ve tüm dünyada satışa sunulan lg g4 h815 modelinin android  7 güncellemesinin önümüzdeki günlerde resmi olarak duyurulması bekleniyor.  Türkiyedeki lg g4 kullanıcıları içinse eylül ayı sonuna doğru güncellemenin yayınlanması ihtimal dahilinde.  Telefonun kurulumundan anlayan kullanıcılar için CDA developers üzerinden güncellemesinin image dosyasını kullanarak şimdiden kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen belirtelim developers üzerinden paylaşılan güncelleme dosyası Lg G4 F500S, F500L ve F500K modellerini kapsıyor. Kullanmakta olduğunuz telefon güncellemeyi desteklemiyorsa problemle karşılaşabilirsiniz.

Lg g4 android 7 güncelemesi daha önceki güncellemelerde olduğu gibi usb bağlantısı ile yapılabilecek. Telefonunuzu usb kablosunu kullanarak bilgisayara bağlandıktan sonra güncellemeyi yapabilirsiniz.

Arkadaşlar eylül ayı gibi yapılacak olak Lg g4 android 7 güncellemesi sırasında karşılaştığınız soruları ve sorunları aşağıdaki yorum bölümünden paylaşırsanız kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.

/ 29-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :