tarihinde

Gizem Belen tarafından yazıldı.

Sosyal medya'da

kez paylaşıldı.

Samsung Galaxy S III Mini Geliyor

Samsung Galaxy S III küçülüyor

Samsung Galaxy S III ile mobil dünyada fırtınalar estirmeye devam ederken bir yandan da Apple ile olan davalarıyla uğraşmaya devam ediyor. Tüm bu hareketlilik arasında bugün Samsung cephesinden bir haber daha geldi.

Samsung Mobil İletişim bölümü başkanı JK Shin‘in bugün bir toplantıda onayladığı üzere 11 Ekim tarihinde Almanya’da 4 inçlik Galaxy S III Mini satışa sunulacak. Telefonun ayrıntıları ile ilgili onaylanmış başka bilgi olmasa da Alman teknoloji sitesi Mobilegeeks telefonla ilgili bilgileri paylaştı.

Mobilegeeks‘e göre bu yeni telefon 1 Ghz çift çekirdekli işlemci, 1 GB Ram, 16 GB dahili hafızaya sahip olacak. NFC, 5 MP kamera, Bluetooth 4.0, Android 4.1 diğer beklenen özelliklerden. Bu ayrıntıların onaylanmadığını sitenin kendisi de özellikle belirtiyor. Bir yandan da tahmini olarak 399 euroya satılacağı belirtilmiş.

Her ne kadar özellikleriyle göz doldursa da 5 inçe yaklaşan büyüklüğü sebebiyle almaktan çekinen kişilerin de merakla beklediği bu 4 inçlik modelin ayrıntılarını ve özelliklerini yarın gerçekleştirilecek etkinlikten öğrenebileceğiz. Samsung bile telefon boyutlarını küçültürken, aldığınız telefonun ekran büyüklüğü sizin için ne kadar önemli? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YUKARIDA YAZILANLARLA İLGİLİ KİLİT KELİMELER