Facebook 15 temmuza özel profil fotoğraflarınızda çerçeve kullanmanıza olanak sağlıyor. Uzun süredir kullanıma açık olan  özel günlerde çerçeve kullanmaya imkanı 15 temmuz için farklı çerçeve seçenekleri sunuyor. Geçici profil fotoğraflarınızda yada kullanmış olduğunuz profil fotoğraflarınızda 15 temmuza özel çerçevelerden kullanabilirsiniz.

Geçiçi profil fotoğrafları olarak kullanılan bölümde belirli gün ve haftalara özel geçici zaman ayarlı profil fotoğrafı kullanabiliyorsunuz. Facebook'un profil fotoğrafı uygulaması 15 temmuz dışında ülkemize özel bayramlarda, haftalarda değişiklik gösteriyor. Üst kısımda yer alan arama kutucuğunu kullanarak, uygulamak istediğiniz çerçeveleri arayabilirsiniz.

Facebook 15 Temmuz Profil Fotoğrafı Ayarlama

Facebook profil resminizde 15 temmuza özel olarak kullanabileceğiniz 15 civarında çerçeve bulunuyor. Profil fotoğrafınıza istediğiniz çerçeveyi uygulayarak profil resmi yapabilirsiniz. Facebook çerçeveleri genellikle herkesi ilgilendiren özel anlam taşıyan kavramlarla ilgili olsada beğendiğiniz sayfalar ve takip ettiğiniz kişilerin etkinlikleriyle alakalı çerçeveleri size göstermeye çalışıyor.

Facebookta özel günleri geçici profil fotoğraflarınızı çerçeveleyerek anmak için facebook çerçeveleri bölümünü açalım. Açılan sayfada profil resmini değiştir veya var olan profil fotoğrafına çerçeve kullanabileceğiniz alan çıkıyor. Sol bölümde yer alan onlaca çerçeveden birisini profil fotoğrafınıza uygulayarak kullanabilirsiniz.

Eklemek istediğiniz profil resmini ne kadar süre kalacağını belirtebilirsiniz.  1 gün, 1 hafta hatta kendinize özel tarih aralığı belirleyebilirsiniz. Açıkçası facebook'un yapmış olduğu bu uygulama böyle özel günler için çok etkili olmuş. Son günlerde hemen herkesin profil resminde görünen 15 temmuz profil fotoğraflarını bu şekilde siz kendinizde yapabilirsiniz.

Facebook çerçeve ekleme

facebook çerçeveleri 15 temmuz

facebook 15 temmuz kapak fotoğrafları

facebook 15 emmuz profil fotoğrafı

/ 13-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :