Son dönemde instagram hesabını dondurmak isteyen kullanıcıların en çok karşılaştığı problemlerden birisi hesaolarını dondurmak istediklerinde ana sayfaya yönlendiriyor olması. Bu yüzden bir çok kullanıcı "instagram hesabımı donduramıyorum" şeklinde mesajlar göndermeye başladı.  Özellikle daha öndeden hesaplarını dondurmak isteyen kullanıcılar yeniden dondurmaya çalıştıklarında karşılaştıkları bir sorun.

İnstagram hesabınızı geçici olarak kapatmaya çalışırken işlem tamamlanmadan ana sayfaya yönlendiriliyorsanız, yapmanız gereken işlemler şöyle;

İnstagram dondurma işlemini akıllı telefonunuz üzerinden yapmaya çalışıyorsanız telefondaki çerezleri silerek işlemleri yeniden deneyin. Yakınızda varsa bilgisayar üzerinden bir tarayıcı kullanarak instagram dondurmaya çalışın.  Büyük ihtimalle sorun düzelecektir.  Daha önce yazdığımız instagram dondurma konusundan yardım alabilirsiniz.

İnstagram hesabımı dondururken ana sayfaya atıyor

İnstagram hesabını sürekli olarak kapatıp açanlar için hesabınızı haftada bir defa dondurabilirsiniz. Hesap geçici olarak kapatıp açıldığında bir çok paylaşımın ve resimlerin kaybolduğunu görebilirsiniz. Görünmeyen resimler bir kaç gün içinde yeniden aktif olmaya başlanacaktır.

- Hesabınızı dondururken sorun yaşıyorsanız farklı bir hesaptan giriş yaparak dondurmaya çalışın.
- Aynı işlemi bilgisayar üzerinden yapmaya çalışın
- Hesaplarınızda paralı takipçi hileleriyle hesap kasma işlemi yaptıysanız bazen hesabınız yönetimsel olarak kısıtlanabiliyor.
- Çok sık hesap dondurup açma işlemi yapıyorsanız böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz.

Sorunlarınıza geçerli bir çözüm yolu bulamadıysanız instagram iletişim adresi üzerinden iletişime geçerek derdinizi anlatabilirsiniz. Milyonlarca insan arasından çok ilgileneceklerini düşünmemekle beraber bir ihtimal yardımcı olabilirler.

/ 14-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :