Periscope canlı yayın uygulamasını artık kullanmak istemiyorsanız hesabınızı tamamen silme işlemi yaparak kayıtlarınızı imha edebilirsiniz. Arkadaşınızdan yada çevrenizden duyarak kayıt olduğunuz scope hesabınızı silmek için artık uygulama üzerinden yapabilirsiniz.  Periscope kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşarak anlık olaran binlerce canlı yayına aracılık ediyor. Bir çok tanınınmış kişi tarafından da sıklıkla kullanılan periscope uygulamasına kayıt olurken vermiş olduğunuz bilgileri kaldırabilirsiniz.

Son güncelleme ile birlikte artık periscope hesap sahipleri telefonda uygulama üzerinden hesaplarını tamamen silebiliyorlar.  Hesabı silmek için android ve ios telefonunuzda benzer şekilde yapabilirsiniz biz sizin için anroid telefonda nasıl silebileceğnizi resimleriyle anlatalım.

Scope Hesap Silme

Periscope canlı yayın uygulamasından sıkıldınız ve artık bilgilerinizin scope sitesinde kalmasını istemiyorsanız uygulamayı kaldırmadan önce hemen hesabınızı silin. 

scope hesabını tamamen silme

Hesabı silmek için;

Scope uygulmasını açın resimlerde olduğu gibi sağ üst bölümde yer alan kullanıcı iconuna dokunun. Ardından Ayarlar bölümüne geçelim. Sayfanın en altında yer alan "Hesabı devre dışı bırak"  yazısına dokunduğumuzda hesabınızı silmeyi onaylamızı istiyor.  Son olarak "Devre Dışı Bırak" yazısına dokunduğumuzda artık scope hesabınız silindi.Farklı bir isimler Scope hesabı açmak için tıklayın.

Hesabımızı sildiğimize göre artık telefonumuzdan uygulamayı kaldırma zamandı geldi. Uygulamayı kaldırmak için,  Uygulamalara gidelim ardınlar "Uygulamaları düzenle/kaldır" yazısına dokunduktan sonra periscopeyi telefonumuzdan kaldırabiliriz.

/ 01-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :