Rusyanın ve eski sovyetlerbirliğine bağlı Türki cumhuriyetlerinde çok popüler olarak kullanılan vkontakte sitesi, o bölgeler için facebook sayfası diyebiliriz. Türkiye'dende bir çokkullanıcığın yer aldığı sosyal medya sitesi ile blog sayfası oluşturarak sitenize seo yapabilirsiniz. Farklı sosyal medyalardan link almak ve ziyaretçi çekmek adına vk.com adresinde paylaşım yapmakta önemlidir.

Arkadaşlar açtığım sitelere seo çalışması yaparken kullandığım sosyal medya sitelerinden birisi de vk.com adresi. Burada blog sayfası oluşturarak içeriklerinizi paylaşarak backlink çalışması yapabilirsiniz.

vk sayfası oluşturma

Vk sayfa oluşturmak için öncelikle üyeliğiniz olması gerekiyor. Üyeliğiniz varsa http://vk.com/public.php?act=new adresine tıklayarak yeni sayfa oluşturabilirsiniz.

Sayfa tipi olarak firma adı yada oluşturmak istediğiniz sayfanın adını yazabilirsiniz. Oluşturacağınız sayfa için şirket hesabını seçebilirsiniz. Aynen facebook'ta olduğu gibi kapak resmi ve progil resmi yükleyebilirsiniz.

/ 02-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :