Yandex e posta servisi kullanmılmaya başlandı ve yandex kaydolarak yeni mail adresini almak isteyen kullanıcılar kayıt formunu nasıl dolduracaklar açıklamaya çalışalım. Türkçe dil desteği kolay arayüzü ve 10 gb mail kotası ile yeni mail adresi almak isteyenlerin tercihi oluyor. Hotmail ve google gibi mail servislerine alternatif olarak yandex.com eposta adresi ile çevrenizle iletişim halinde olabilirsiniz.

Yandex mail hesabınızda ilk kayıt olduğunuzda 10 gb mail kotası veriliyor ve kota dolmaya başladığında otomatik olarak 1 gb artırılıyor. Ayrıca mail arayüzünde istediğiniz temaları kullanarak arayüzü kişiselleştirebiliyorsunuz. Mailleriniz dr.web tarafından spam ve virüs kontrolü yapılıyor. 

Yandex mail hesabınızı isterseniz uygulamlar aracılığı ile akıllı telefonlar üzerinden kullanabilirsiniz. Telefonunuza kuracağınız yandex uygulaması sayesinde internetin her yerde maillerinize ulaşabileceksiniz. 

Yandex E postaya Nasıl Kayıt Olunur?

İnternette bir foruma yada sosyal medya ( facebook, twitter, instagram) hesaplarına kayıt olabilmek için mail adresiniz olması gerekiyor. İhtiyacınız olan email adresini yandex aracılığı ile alabilirsiniz. Yandex kaydolmak için tıklayın.

Kayıt ekranını açtığınızda karşımıza çıkan kayıt formuda doldurulması gereken alanlar şunlar;

yandex kaydol

  1. Ad : ad bölümü mail gönderdiğinizde arkadaşlarınıza gözükecek olan isminizdir. Bu yüzden adınızı yazarken sallama bir isim yazmak yerine sizi ifade eden rumuz yazabilirsiniz.
  2. Soyad :Soyad bölümü aynı şekilde adınızda olduğu gibi sizi ifade eden bir soy isim olmalıdır.
  3. Yandex Email şifresi: Şifre bölümü en az 6 karakter olmalı. Aynı zamanda şifre oluştururken büyük karakter, küçük karakter ve rakamlardan oluşan bir şifre yazabilirsiniz. Bu şekilde başkalarının şifrenizi tahmin etmesi çok zor olur.
  4. Yandex Kullanıcı Adı: bu bölüm mail adresinizden önceki bölüm olaraktır. Adınız@yandex.com.tr
  5. Telefon Numarası: Bu mail adresinizi önemli işlerinizde kullanacaksanız telefon numarası girmelisiniz. Yarın bir gün hesabınız çalınırsa telefon numaranız aracılığı ile kolayca alabilirsiniz.Telefon numaranız yoksa güvenlik sorusu seçerek hesabınızı güvence aldına alabilirsiniz
  6. Kayıt formunu doğru şekilde doldurduktan sonra "Kaydol" butonuna tıklayarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Bu noktaya kadar yandex eposta hesabını nasıl alacaksınız anlatmaya çalıştık.Basit bir şekilde kendimize yeni bir mail adresi aldık. Yapamadığınız veya yandex eposta adresi alırken takıldığınız noktalar varsa yardım için aşağıdaki yorum bölümünden sorularınızı paylaşabilirsiniz. 

Yandex hesap aç, yandex mail al,  yandex kaydol, Yandex e posta hesabı nasıl alınır, Yandex mail gönderme, yeni mail adresi açma

/

Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

berivanbaday 7.1.2017 Eklendi Cevapla

allh aşkına neden bilgisayrdan instagram mesjları görmüyoruz

ÖMER 16.9.2016 Eklendi Cevapla

WDEFWEGT

Halime 23.6.2016 Eklendi Cevapla

Bana bir yandex acarmısınız

ebru 17.5.2016 Eklendi Cevapla

Merabalarrrtr

eren 12.4.2016 Eklendi Cevapla

işşşişişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

5,0 5 Toplam : 5 Yorum
Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :