tarihinde

Cihad Sercan Yüzbaşıoğlu tarafından yazıldı.

Sosyal medya'da

kez paylaşıldı.

Tablet Telefon: Samsung Galaxy Note

Hem Tablet Hem Akıllı TelefonBaşlığı yanlış okumadınız, Samsung hem akıllı telefonu hem tablet bilgisayarı tek bir üründe topladı ve karşımıza Galaxy Note ile çıktı. 5.3 inçlik ekranıyla büyük ekrana sahip bir telefon, gücü ve performansı ile küçük ekranlı bir tablet bilgisayar Galaxy Note.

Bugün Almanya’nın Berlin şehrinde başlayan ve sayılı teknoloji fuarlarından IFA 2011′de tanıtılan Galaxy Note  145.85 mm uzunluğunda, 58.2 mm genişliğinde, 9.65 mm kalınlığında. Cihaz 178 gram ağırlığında. Dört band GSM destekleyen akıllı telefon HSPA+ ile hızlı İnternet seçeneği de sunuyor. Galaxy Note, çift çekirdekli 1.4 GHz saat hızında işlemcisi, 1 GB RAM ile akıllı telefonların en güçlü performansına ulaşıyor.

 

Full HD video kayıt desteği!

5.3 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte HD süper Amoled ekranı bulunan akıllı telefon, dâhili 16 GB Hafıza ve 32 GB microSD desteğine sahip. 8 MP LED flaşlı arka, 2 MP ön kamerasıyla telefon 1080P çözünürlüğünde Full HD video kayıt edebiliyor!

Akıllı tablet telefon, içinden çıkan kalemi sayesinde birçok fonksiyonu farklı şekilde yerine getirmesiyle ayrıca dikkat çekiyor. Google’ın mobil cihazlar için ürettiği Android 2.3 Gingerbread sürümüyle çıkacak telefon, bu güçlü özellikleri kaldırmasını sağlayacak 2.500 mAh’lik batarya bulunduruyor.

Tablet bilgisayar ve akıllı telefon arasında kalan birçok kullanıcının alışveriş listesine girmesini beklediğimiz ürünün fiyat bilgisiyle çıkış tarihi hakkındaysa henüz bir bilgi verilmedi.

YUKARIDA YAZILANLARLA İLGİLİ KİLİT KELİMELER