A101 markette satışa sunulan attlas benzinli ağaç motoru daha önce 169 tl fiyata satılmıştı. Bu haftaya özel 149 tl'ye zincirli ağaç motoru almak isteyenler için fırsat niteliğinde. Fiyat performans değerlenemesi yapıldığında alınabilecek bir ürün. Benzer bir şekilde bimde satılan benzirli motor almıştım. 3 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Ürünün motoru güçlü olmadığı için uzun vadeli çalışmalarda motor zorlanıyor.

50 cm pala boyuyla gayet güzel işler başarıyor. 35-40 cm kalınlığındaki ağaçları devirebiliyorsunuz. Biraz tahta biçmeyi denedim ancak motor çok ısındığı için yarıda bırakmak zorunda kaldım. Motor gücü az olduğu için motoru kullanırken gaza basmanız gerekiyor. Buda benzin tüketimini artırıyor.

attlas benzinli testere

Attlas motorlu testere teknik özelliklerini incelediğimizde 51.2 cc motor gücü, Motorun çıkış gücü 1.7 Kw, Pala uzunluğu 50 cm, benzin kapasitesi 550 ml. Haftalık aktüel ürünler çerçevesinde satışa sunulan benzinli testereyi size yakın noktalarda bulunan a101 marketlere giderek satın alabilirsiniz.

Attlas benzinli testere nasıldır

A101 markette satılacak olan benzinli testere kısa zamanlı çalışmalarınızda kesinlikle işinize yarayacak ve sizi yolda bırakmayacak ürün. Profesyonel olarak saatlerce iş yapmayı düşünüyorsanız işinizi yarıda kesmeniz gerekebilir.  Bu ürün hakkına merak ettiklerinizi ve düşündüklerinizi bizimle paylaşır mısınız?

/ 07-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :