Delmatte Benzinli Zincirli Ağaç testeresi 9 ekim tarihinde bim markete indirimli olarak geliyor. Kapınızda veya bahçenizdeki kışlık odunları incelemeniz için uzun pala boyu ve güçlü motor yapısı ile satın alabileceğiniz bir ürün.  2 yıl ithalatçı firma garantisi altında satılan motorlu testereyi satın alarak basit işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Bu tür benzinli ağaç testerelerini uzun süreli çalışmalarınızda kullanamayabilirsiniz. motor yorulur ve belli bir saatten sonra performans alamazsınız. Bu testereyi alırsanız kapınızdaki bir 50-60 cm kalınlığında ağaçı kesip parçalara ayırabilirsiniz. Bu işlerden anlayanlar için söyleyelim. Tahta biçme gibi güçlü motor gerektiren işlerinizi yapamazsınız.  Elbette bu motor ile tahta biçilir ancak. Bir yolu araba ile gitmek ve bisiklet ile gitmek gibi birşey olur.

Benzinli testere ile çalışmak tehlikeli olduğu için çalışırken yakınızda kimse olmamasına dikkat edin. Çalışırken dikkatli kullanın ki bir tehlike ile karşılaşmayın.

DelMatte benzinli motorlu testere özellikleri

Motor gücü : 2,8 bg
Silindir Hacmi : 52 cc
Pala Boyu : 50 cm
Zincir tipi : 21 bp 38 dişli 
Fiyatı : Bim markette 9 ekim tarihinde 199 tl olarak satılıyor. 

Bu testere hakkında daha fazla bilgi almak için 0850 333 35 68 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her afta değişik aktüel ürünleri market raflarında satışa sunan bim marketlerde bu hafta Delmatte benzinli ağaç testeresi satışa sunuluyor olacak. Köylerde yaylalarda ufak çaplı ağaç işleriyle uğraşanların satın alabileceği kaliteli bir ürün olduğunu ifade edelim.

/ 29-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :