Fakir marka teatime çay makinesi ağustos ayına özel kampanyalı olarak bim markette satışa sunuluyor. özellikle küçük çaplı iş yerleri için kullanılabilecek güzel bir çay makinesi. Fiyatı piyasada 150-250 tl arasında satılırken bim markete özel 99 tl'ye satın alma imkanına sahipsiniz.

Bime gelen fakir marka çay makinesi şuanda gitti gidiyor ve n11 gibi sitelerde halen aktif olarak satışı yapılıyor. Elektronik marketlerde satış fiyatı mediamarkt sitesinde 229 tl olarak belirlenmiş. Çay makinesinin özelliklerine baktığımızda ; 1650 w güç, cam temlik bulaşık makinesinde yıkamabilir. Ayrıca demliğin üst kısmı 0.7 lite, su ısıtıcı bölümü ise plastik malzemeden yapılmış.Çayı kendi kendine demleme özelliği olan fakir teatime elektrikli çay makinesinde su seviye göstergesi ve ısındığında otomatik kapanma özelliği bulunuyor. Ayrıca cihazda kiraç filtresi bulunuyor.

Bim Fakir Çay seti alınır mı?

Böyle bir çay demleyiciye ihtiyacınız varsa bimdeki ürünün fiyatı uygun. Evde kullanım için pek ideal olmasada küçük çaplı iş yerleri için oldukça ideal bir ürün. Bizim ofiste de buna benzer bir çay makinesi var. Sabah ofise geldiğimizde çayı demliyoruz öğlene kadar içiyoruz. Öğlen yemekten sonra tekrar demliyoruz akşama kadar yeterli geliyor. Rahat kullanışlı ve işlevsel bir ürün olduğunu belirtelim. Parasını sonuna kadar hak eden garantili olarak kullanabilirsiniz.

bim fakir tea time çay makinesi

Evet arkadaşlar daha önce çay makineleri hakkında detaylıca yazı yazmıştık. Bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

/ 02-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :