A101 markete 16 şubat 2017 tarihinden itibaren gelecek olan hi-level 50 inç full hd uydu alıcılı televizyon modellerinden bir yerinisi daha geliyor. Daha önce benzer ancak farklı ekran boyutlarında gelen modelleri bu kez 50 inç ekran büyüklüğünde yaklaşık 127 cm, Full hd özellikleri ile geliyor.

A101 markete gelen televizyonun büyük ekranlı ve full hd olmasından başka bir özellik yer almıyor. Kendinden uydu alıcısı var. Uydu anteninden gelen kabloyu takarak televizyonunuzu kullanabilirsiniz. Ekran yenileme hızı 200 hz yazıyor ama gerçekte 100 civarı olduğunu düşünüyorum. Bu tür alt sınıf markalarda genellikle kutu dışında farklı bir değer, televizyonun arka panelinde daha düşün olan orjinal değeri yazıyor.

A101 markete gelen bu televizyon model karşılaştırması yada fiyat araştırması yapılmasın diye olsa gerek, model numarasını yazmıyorlar. Son haftalarda gelen hemen tüm modellerde model numarasını bilmeden inceleyemeden televizyonları almış oluyorsunuz. Model numarasını bilmediğimiz için teknik servisleri arayıp bilgide alamıyoruz.  Bu sebepten yazdığımız bilgiler daha önceki modellerden alıntı yada broşürde yer alan bilgilerden ibarat olacaktır.

Hi-level 50 inç Full HD Televizyon Özellikleri

A101 markette satışa sunulacak olan hi-level led televizyon özelliklerine baktığımızda şunları söyleyebiliriz;

 • Ekran boyutu: 50 inç
 • Ekran Yenileme hızı : 200 hz
 • Ekran Çözünürlüğü : 1920*1080 px
 • 1 adet scart girişi
 • 2 adet hdmı girişi
 • PC  bağlantısı
 • HD uydu alıcısı içinde mevcut. Ayrıca uydu alıcısı almanıza gerek yok
 • Vestel servis güvencesinde.
 • Duvara asma aparatı hediyeli
 • Hi-level televizyon fiyatı: 1249 tl Tek çekim veya nakit 1299/6 taksitle
 • Televizyonu satın aldığınızda 0850 222 4123 numaralı vestel servislerini arayarak ücretli kurulum desteği isteyebilirsiniz.

hi-level 50 inç televizyon

Hi-level Televizyon Alınır mı?

Daha küçük boyutlu led televizyonda yada tüplü televizyondan sonra bu televizyonu alırsanız memnun kalırsınız, Ancak bir lg, samsung modelleri ile karşılaştırdığınızda televizyonun biraz renk konusunda soluk kaldığını fark edebilirsiniz. Bu televizyonun en güzel kullanım alanı, cafelerde yada iş yerlerinde duvara asarak müzik kanallarını müşterilerinize dinletebileceğiniz bir model olarak karşımıza çıkıyor. Fİyat olarak uygun, doların artması ile birlikte tüm televizyon ve elektronik aşya modellerinde zamlanmalar oldu.

Fiyat karşılaştırmasına baktığımızda dolar bu kadar yüksek olmasa belkide 999 tl fiyat etiketiyle satılıyor olabilirdi. Ancak daha öncesinde daha düşün fiyatlara satılan modeller zam yapılarak indirimliymiş gibi satılmaya başlandı. A101 elde kalan hi-level modellerini piyasaya sürerek depolardan eritmeye çalışıyor. A101 de satılacak olan hi-level 50 inç televizyon hakkında sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

/ 11-02-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :