A101 markete indirimli ürünler kapsamında kurban bayramı öncesi Kiwi Kmg-2603 Et Kıyma Makinesi geliyor. Piyasa fiyatı 199 tl olan kıyma makinesi a101 müşterilerine özel olarak Türkiye'nin her yerinde 129 tl fiyata satılacak. Kurbanda kesilen etleri kıyma yapmak isteyenlerin evde kullanım için ideal satın alabilecekleri bir ürün.

Ticari olarak dükkanda iş yapmayı düşünmüyorsanız a101 markette satılan kıyma makinesi fiyatına göre satın alınabilecek bir ürün. 5mm ve 7mm kalınlığında et doğrama kapasitesine sahip makinede asşırı yüklemeye karşı koruma yer alıyor. Ayrıca sucuk ve köfte yapmayı sevenler için ayrı bir aparay yer alıyor.  Kaliteli paslanmaz bıçakların yer aldığı kıyma makinesi tersine çalışma özelliğine sahip.

 

Kiwi Kmg-2603 Et Kıyma Makinesi Özellikleri

- Kaliteli paslanmaz çelik bıçaklar
- Tersine çalışabilme özelliği
- Aşırı yükleme durumlarında koruma
- Sucuk ve içli köfte yapımı için özel aparat
- Lastik ayakları ile sabit durabilme
- maksimum güç 1500 w
- Kiwi Kmg-2603  fiyatı : 129 tl

a101 kiwi Kmg-2603 kıyma makinesi

A101 marketteki kıyma makinesi alınır mı?

Piyasa fiyatına göre uygun olarak satılan kıyma makinesi evde bol bol kıyma çekiyorsanız kesinlikle alabileceğiniz bir ürün. Ayrı bir kurulum gerektirmeden aldığınız ürünü fişe takarak çalıştırabilirsiniz.  Ürün boyut olarak küçük olması sebebiyle çok fazla yer kaplamıyor.

A101 markete gelen kıyma makinesiyle ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bizimle paylaşırsanız sorularınıza yardımcı olmaya çalışırız.

/ 17-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :