Şok markete ağustos ayının ilk haftası Pilsan Active Akülü Traktör piyasadan dahaucuza satılıyor. Diğer elektronik marketlerde ve internette 299 tl olan traktörün şok market fiyatı 229 tl'ye satılıyor. Özellikle erkekçocukların meraklı olduğu araba ve traktör gibi oyuncaklarla uzun süre oynayabileceği pilsan kalitesiyle evinizin yanındaki şok marketten satın alabilirsiniz.

Yazın güzel havasında parkta bahçede çocukların kendi başlarına oynayabileceği el kol motor becerilerini geliştirebileceği ve yönlerini doğru tespit edebileceği bir araç geliyor. Maksimum 50 kg taşıma kapasitesine sahip motor için ayrıca internette bulabileceğiniz römorklardan satın alabilirsiniz.  Bu araç tek başına satılıyor yanında kasası yok ancak dediğimiz gibi isterseniz internetten temin edebilirsiniz.

Pilsan active akülü traktör özellikleri

- Taşıma kapasitesi : 50 kg
- Arkadaş çekişli 6v motor
- 3+ yaş kullanım için uygun
- Akıllı anahtar sistemi
- Otomatik  Fren sistemi
- ileri/geri vites sistemi
- Pilsan akülü traktör şok market fiyatı : 229 tl Ayrıca 6 taksite bölerek satın alabilirsiniz.

Pilsan active akülü traktör

Traktörün kötü yanlarından birisi ayrıca kumandası olmadığı için çocuğun tehlikeli bölgelere kendini tehlikeye atması olası. Bu tür oyuncakları tratikten uzak noktalarda kullanmanız çok iyi olacaktır. Traktörü alıp çocuğu kendi başına lütfen sokağa salmayın.

Ayarlanabilir akıllı koltuğunu çocuğunuzun boyuna göre ayarlayabilirsiniz. Kornası ve ışıklı anahtar sistemi bulunan traktörün aküsünü ayriyeten şarj edebilirsiniz. Şok market akülü traktör hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

/ 01-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :