A101 markete 27 temmuzda satışa sunulacak olan PolyPad M8a 7.9 inç Tablet bilgisayar özelliklerini ve piyasa satış fiyatını inceliyoruz. Elinizde internete girebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz tablet bilgisayar almak istiyorsanız bu hafta a101 markette satılacak olan tableti incelemelisiniz.

Haftalık aktüel ürünler çerçevesinde satışa sunulan polypad 7.9 tablet bilgisayar, 1 gb Ram kapasitesi ve 2 mp kamerası ile mütevazi özellikleri ve uygun fiyata satılıyor. A101 markette satış fiyatı 229 tl olarak belirlenmiş. 4 çekirdekli işlemciye sahip tablette 8 gb dahili hafıza mevcut. 

Tablet'in Ram kapasitesi düşük olduğu içn oyun performansı ve internet performansı yetersiz gelebilir. Fiyatına göre uygun olmasına rağmen çocukların elinde kendini oyalayabileceği bir oyuncaktan öteye gidemez. Android 5.0 işletim sistemiyle satılan tablete google play'de var olan uygulamaları yükleyerek kullanabilirsiniz. Yüksek ram kapasi gerektiren oyunları ve uygulamaları kaldırmayacaktır. Bu tableti aldığınızda oyun oynarken ve internette dolaşırken sürekli donmalarla karşılaşmanız olası. Bir çok uygulamayı kullanırken "Maalesef ... durduruldu" gibi hataları sık sık görebilirsiniz.

Polypad M8a Teknik Özellikleri

- Ekran boyutu: 7.9 inç
- Dahili Hafıza : 7 gb
- Ram : 1 Gb
- Kamera : 2 mp
- Gps Özelliği var
- İşletim sistemi: Android 5.0
- Fiyatı : 229 tl
 

A101 polypad tablet bilgisayar alınır mı? Fiyatı Nasıl?

A101 markette satılan tablet bilgisayar ucuz değil, normal piyasa fiyatında satılıyor. Muadillerinden avantajı gps özellinin olmas ve navigasyon cihazı olarak kullanılabiliyor olması. Genellikle tabletler 7 ve 9  inç olarak satıldığı için bu tablet 7,9 inç orta boyutta hazırlanmış.  Ayrıca pollypad markasının tablet konusunda iyi olduğunu ve bir çok modeli olduğunu belirtelim.  Fiyatı ise diğer tablet bilgisayarlarla karşılaştırıldığında normal, ancak polypad bilgisayarları benzerlerinden daha pahalıya satılıyor.

polypad m8a a101 fiyatı ve özellikleri

Tablet Bilgisayar Nasıl Seçilir?

Tablet bilgisayar almadan önce neden aldığınıza karar vermeniz gerekiyor. İş amacıyla alacaksanız aldığınız tabletin işlemcisi ve ram kapasitesi yüksek olmalıdır. Ayrıca dışarıda çok kullanacaksanız pil gücünün yüksek olması gerekiyor.  Nitekim oyun için alınan tabletlerde de ram ve ekran kartı iyi düzeyde olması gerekiyor. Kaliteli bir şey almak istiyorsanız apple, samsung gibi bu konuda kendini ispatlamış markalara yönelebilirsiniz. Ancak kaliteli ürünlerin fiyatlarınında yüksek olduğunu belirtelim. 

Evet arkadaşlar a101 market polypad table bilgisayar hakkında sorularınızı ve yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız kısa zaman içerisinde sizlere dönüş yapıyor olacağız.

 

/ 17-07-2017
5,0 / 5 Toplam : 2
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Hüseyin ŞAHİN 4.8.2017 Eklendi Cevapla

Merhaba Pelin hanım, evet ürünü aldım. Bataryası günlük kullanımda bitiyor hemen hemen her gece şarja takıyoruz. Onun dışında giriş seviyesi için ideal, çok bir şey beklememekle birlikte çocuklar için alınıp kullanılabilir bir tablet olduğunu söyleyebilirim.

Hüseyin ŞAHİN 25.7.2017 Eklendi Cevapla

5 yaşındaki oğlum için kısa youtube videoları ve basit oyunlar için bu tableti almayı düşünüyorum. Önerir misiniz artıları ve eksileri nelerdir?

Pelin 2017-07-27 10:14

Ürünü aldınız mı acaba bende düşünüyorum ?

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :