A101 markete 31 mayısta gelecek olan büyük ekranlı televizyon kategorisinde yer alan Toshiba 49L2863DAT full HD televizyon evine iş yerine büyük ekranlı televizyon almak isteyenlerin yakından incelemesi gereken bir ürün. Televizyon toshiba markası olması dışında pekbir özelliği yok. Standart full hd televizyonlarda olan dahili hd uydu alıcısı, HDMI girişi, Usb girişi standart olarak geliyor.  Ayrıca televizyonda Wi-fi bağlantı özelliğinin yanında bluetooth özelliğide bulunuyor.

A101 marketten satın alacağınız toshiba televizyon vestel garantisi altında satın alabilirsiniz. Ayrıca ürün size teslim edildiğinde vestel teknik servislerini arayarak ücretsiz olarak kurulum yaptırabilirsiniz. Televizyonu kendiniz kurmayı biliyorsanız kendiniz kurabilirsiniz. 

Toshiba 49L2863DAT Teknik Özlelikleri

Ekran Boyutu: 49 inç 124 CM

Ekran Çözünürlüğü : 1920*1080 px

İnternet bağlantısı . Wi-fi Var

Bluetooth : Var

HDMI : 3 adet

Usb : 2 Adet

Uydu Alıcısı: Dahili Uydu Alıcısı

Smart Tv: Var

A101 toshiba 49 inç televizyon

Toshiba 49L2863DAT Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri

Kampanyalı olarak gelen a101 Toshiba 49L2863DAT televizyon 1999 tl bonus, word ve maximum kartınızla peşin fiyatına 6 taksitle satın alabilirsiniz. 12 taksit yapmak isterseniz vade farkı ödeyerek 2199 tlye satın alabilirsiniz.

Ülkemizde doların artması ile birlikte bir çok üründe indirim yerine malesef zam gelmeye başladı. Teknoji marketlerinde fiyatları incelediğimizde 49 inç full hd televiztyonlar axen, sunny gibi markalar 1500 tl civarında satılıyor ancak o televizyonlarda internet bağlantısı ve bluetooth gibi özellikler yer almıyor.

Bu Televizyon alınır mı?

31 mayıs 2018 tarihinde gelen televizyon fiyatına göre alınabilir televizyon kategorisinde yer alıyor. Fİyat performans açısında malesef bu hayat pahalılığında satın alınabilir durumda. Büyük ekranlı televizyona ihtiyacınız varsa a101 markete gelen televizyonu kaçırmadan satın alabilirsiniz. Bu tür televizyon kampanyaları genellikle markete 1 adet geldiği için diğer müşteriler satın aldığında size kalmayacaktır. Fırsatı kaçırmak istemiyorsanız perşembe günü erkenden giderek satın alabilirsiniz.

/ 28-05-2018
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :