Pokemon go oynarken karşılaştığımız hatalardan birisi "our servers are experiencing issues" Pokemon Go hatası almaya başlıyoruz. Bunun anlamı şu anda pokemon go beklenilenden fazla kullanıcı oynamaya başladığı için sunucuları kaldırmıyor. Oyunda yapılan isteklere karşı sunucular yetersiz kaldığı için böyle bir hata veriyor. 

Ayrıca  her ülke bölge için ayrılan bir sunucu bulunuyor ve o ülkede yada bölgede beklenilenden fazla oyuncu yoğunluğu olursa sunucular kaldırmayacağı için size "our servers are experiencing issues" hatası vermeye başlayacaktır.

Our servers are experiencing issues Pokemon Go hatası Nasıl Çözülür?

Seçeneklerden birisi biraz bekleyip sunucuya bağlanmayı beklemek eğer bir kaç saat arayla denemenize rağmen hala sunucuya bağlanmıyorsa internet hızınız düşük olabilir. BUnun için açıkçası yapacak çok birşey yok.

- Diğer bir yol ise şöyle Türkiye'den bağlanmış olduğunuz sunucuda yoğunluk varsa mobil cihazlar için Vpn kullanarak kendimizi sanki başka ülkede amarika yada farklı bir lokasyondaymış gibi göstererek farklı bir sunucuya bağlanmaya çalışabiliriz.

Pokemon go android için vpn yüklemek için Tıklayın

Pokemon go iphone için VPn adres değiştirici yüklemek için tıklayın

Pokemon go oyununda aldığınız veya almakta olduğunuz hataları  buradan 

Pokemon go hataları sayfasında yorumlarla sorularınızı iletirseniz kısa zaman zarfında sizlere yardımcı olmaya çalışıyor olacağız. 

Pokemon oyunu oynarken veya sokaklarda pokemon avlarken karşılaşabileceğiniz "Our servers are experiencing issues Pokemon Go" hatasıyla ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

/

Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Our servers are experiencing issues Pokemon Go hatası Çözümü Yorumları

5,0 5 Toplam : 0 Yorum
Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :