Bim markete 28 haziran 2017 cuma günü itibariyle akülü spor araba 249 tl fiyata satılmaya başlanacak. Çocuklar için son haftalarda aükülü araba, traktör ve atv getiren bim market bu hafta da spor araba getirmeyi ihmal etmemiş. Erkek çocukların en çok sevdiği ve tercih ettiği akülü araba oyuncaklar, eğlenceli anlar geçirebilmesi için bu arabayı tercih edebilirsiniz.

Bim'de satılan akülü araba genellikle piyasa fiyatının altında fiyata satılıyor ancak fiyede almadan önce fiyatlarını detaylıca ineleyerek satın almalısınız. Bazı ürünler gözden kaçtığı için piyasada bimden daha ucuza alabildiğiniz ürünler bile geliyor.

Bimdeki akülü araba çocukların araba hevesini alabileceği düzeyde bir araba. Uzaktan kumanda olmaması kötü olmuş. Trafik olan yerlerde çocukların aniden yola fırlamaları ve direksiyondan tam kontrol edemediği durumlarda babaların kumanda ile kontrol etmesi çok iyi oluyor.

Geçtiğimiz hafta ada bime akülü atv motosiklet getirilmişti. Bir çok bim mağazasında stokta kalan bu ürünlerden satın alabilmenizde mümkün.  Akülü arabalar genellikle 12 v akü kullanırken bu arabada 5v düşük bir akü kullanılmış. Bu hem performansı hemde sürme zamanını azaltacaktır. Şunuda gözden çıkarmamak gerekiyor 12v akülü arabalar 500-600 tl fiyat aralığında satılıyor

Bim Akülü Spor Araba Özellikleri

- 5v akü
- İleri ve geri vites seçeneği
-Işıklı ve müzikli
- Emniyet kemeri
- 2 yıl garantili
- 3-6 yaş aralığı için uygundur.
- Akülü araba fiyatı: 249 tl
28 haziran bim akülü araba

İnternette biraz araştırma yaptığımızda en ucuz akülü araba modelleri 350- 400 tl civarından başlıyor. Hepsi burada ve benzeri elektronik sitelerde bütçenize ve zevkinize göre bir çok modeli bulabilmeniz mümkün.  Parası olanlar için çok güzel alternatifler yer alırken uygun fiyatlı ürün arayanlar bimdeki arabayı alabilirler.

/ 15-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :