Merhaba oyunseverler. Bu gün sizler için zula oyunu oynanabilecek bilgisayarların özelliklerini ve zula oyunu sistem gereksinimlerini anlatacağım. Ülkemizin ilkyerli MMOFPS oyunlarından birisi olan zula oyunu oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki zula oyunu hangi bilgisayarlarda oynanabilir? sahip olduğunuz bilgisayar zula oyununu kaldırır mı?

Online oyunlar kategorisinde olan zula oyunu için iyi bir internete ve güçlü bir bilgisayara sahip olmanız gerekiyor. Bu ve benzeri oyunlar için açıklanan sistem gereksinimleri sahip olmanız gereken minimum özelliklerdir . İstenilen donanım seviyesini en az düzeyde karşılayabiliyor olsanız bile oyunu oynama sırasında donmalarla karşılaşmanız normaldir. Online oyunu rahatça oynayabilmeniz için ideal sistem gerensinimlerine ihtiyacınız olacak.

Popüler Online savaş oyunu zula için açıklanan sistem gereksinimleri gayet düşük olduğu için hemen bütün bilgisayarlarda oynanabiliyor. 

Zula Minimum ( En Düşük ) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
İşlemci : Pentium 2.4 Ghz / Athlon 2500+
RAM : 2GB
Harddisk : 2 GB
Ekran Kartı : Geforce 5730 / Radeon 9003+
DirectX : 9.0c

Zula En İdeal Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
İşlemci : Pentium 4, 3 GHz / Athlon 3500
RAM : 4GB
Harddisk : 2 GB
Ekran Kartı : GeForce 8800 GT / Radeon HD 5850+
DirectX: 11.0

Zula Oyunu Ne Kadar İnternet Harcıyor?

Arkadaşlar oyunseverlerin en büyük sıkıntılarından birisi olan internet kota derdi bitmek bilmiyor. Zula oyunuda online oynana bir oyun olduğu için oyun sırasında oldukça internet harcıyor. Yerli MNOFPS olan oyun internet kotasından ne kadar harcadığına dair resmi bir açıklama yok.

/ 05-08-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :