Tüm dünya genelinde yaygın olarak bilinen ve kullanılan Instagram’ın aylık olarak toplam 800 milyon aktif kullanıcısının olduğu belirtildi. Buna göre Instagram uygulaması her geçen gün ciddi bir şekilde büyümeye devam ediyor. Instagram’da dolaşırken çok sayıda resim ve video görebilmekteyiz. Bunları telefonumuza indirmek istiyoruz ancak program olmadan malesef indiremiyoruz. Peki Instagram’da bulunan resim ve videolar programsız nasıl indirilir?

Buna göre Instagram’da beğendiğimiz tüm fotoğrafları ekran görüntüsü olarak program olmadan indirebilmekteyiz fakat aynı durumu malesef videolar için söylemek pek mümkün değil. Yine çok sayıda program bulunmakta ve bu programlar ile videolar ile resimleri de hızlıca indirebiliyoruz. Ancak bu programlar bizlerden Instagram hesabımıza giriş yapmamızı istediği için o anda tüm bilgilerimiz ve şifrelerimiz program sahibine geçmiş oluyoruz bu yüzden programlı olarak video ya da fotoğraf indirmeyi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Peki programsız Instagram’dan resim ya da video nasıl indirilir. Andro Haber ekibi olarak sizler için merakla beklenen sorunun yantını verdik.

Programsız Resim ve Video İndirmek

Instagram’da bulunan beğendiğiniz tüm resim ve videoları program olmadan da indirme imkanına sahipsiniz. Buna göre https://weinstag.com/tr/ sitesini ziyaret ederseniz Instagram için özel olarak üretilmiş video ve resim indirme yazılımının olduğunu göreceksinizdir. Bu site üzerinden program olmadan istediğiniz tüm video ya da resimleri ücretsiz bir şekilde güvenli olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Programsız Resim ve Video Nasıl İndirilir?

Instagram’da beğendiğiniz resim ya da videoları program olmadan indirmek istiyorsanız öncelikle Instagram’da resmin ya da videonun üzerine basılı tutarak bağlantı adresini kopyala, URL kopyala seçeneğine basmamız gerekmektedir. Şimdi yukarıda belirtilen Weinstag sitesine giriş yapın ve ilgili URL alanına Instagram’da kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.

URL’niz işleme alındıktan sonra hemen size indirme linki sunulmaktadır. Sizlerde bu link aracılığı ile videoları ya da resimleri ücretsiz, güvenli olarak indirebilirsiniz. Tabi ilerleyen dönemlerde bu siteye telif haklarından dolayı her hangi bir cezai işlem uygulanır mı, site kapanır mı bilinmiyor ancak şu anda bu site aracılığı ile hiçbir program kullanmadan ve Instagram şifrenizi ya da kullanıcı adınızı vermeden ücretsiz resim ile video indirebilmektesiniz.

/ 21-09-2020
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :