Merhaba arkadaşlar;

Bu gün sizlere 2.el eşya alıp satabileceğiniz mobil platform  olan letgo hesap silme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağım. Android ve ios telefonlardan silebileceğiniz gibi dilerseniz masa üstü bilgisayarınızdan da hesabınızı silebilirsiniz. Hesabı silebilmeniz için tek gerekli olan şey let go kullanıcı adı ve şifrenizi hatırlıyor olmanızdır.

İnternette ikinci el eşya alıp satabileceğiniz sahibinden sonra en büyük platform olan letgo ile evinizde iş yerinizde kullanmadığınız eşyalarınızı kolayca satabilirsiniz. Eşyalarınızı satabilmeniz için uygulama üzerinden resmini çekip fiyatı ve açıklamasıyla birlikte yüklemeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı kullanmak istemeyen kişiler letgo hesap silme yaparak bilgilerini iptal edebilirler.

Letgo Hesabı Nasıl Silinir?

Letgo uygulamasını açalım. Sol üst bölümde yer alan üç noktaya tıklayalım. Ardından açılan menüden en altta yer alan yardım bölümüne tıklayalım. Yardım bölümü sayfasında aşağılarda bulunan "Teknik destek & hata raporu" bölümüne tıklayalım.  Açılan formda konu bölümüne "Profili düzenle/sil" seçeneğini seçerek hesabımızı neden silmek istediğimizi belirten kısa bir yazı yazarak formu gönderelim.

Bu işlemlerden sonra artık letgo hesabınız silinecektir. Açıkçası hesabınızı silmemiş olsanız bile kullanmadığınız sürece letgo hesabınızın olması sizin için bir şey ifade etmeyecektir. Letgo'ya kayıtlı olmanızın size bir zararı yada faydası olmayacak. Çok bariz bir sebep olmadıkça hesabınızı silmenize gerek yok uygumayı kaldırısınız letgo ile alakanız kesilir.

Bilgisayardan Hesap silme

Letgo hesabınızı bilgisayar üzerinden silmek için letgo hesabınıza giriş yapın. Ardından sağ üst bölümde profil isminizin baş harfine tıklayın. Açılan bölümde "sık sorulan sorular" bölümüne tıklayarak açılan sayfanın en altına gelin.

letgo hesabı nasıl silinir

Sayfanın en altında yer alan "Teknik destek & hata raporu" bölümüne tıkladığınızda aşağıdaki gibi yardım formu açılıyor. Formda yer alan konu seçeğini "profili düzenle/sil " olarak seçelim ve açıklama bölümüne neden sildiğimizi açıklayan bir kaç cümle yazıp gönderelim.

bilgisayardan letgo hesabı silme

Formu bu şekilde gönderdikten bir kaç gün içerisinde letgo hesabınızın silindiğini görebilirsiniz. Evet arkadaşlar  bu gün kü yazımızında sonuna geldik bir sonraki yazımızda görüşmek üzere...

/ 17-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :