İnstagram hesabına kayıt olurken oluşturduğunuz instagram şifresini unuttuysanız, yapmanız gereken üye olurken belirtmiş olduğunuz mail adresinize yeni bir şifre talebinde bulunmak.  Kullanıcılar hesap oluştururken başkaları tahmin edemesin diye çok zor şifreler belirliyorlar ve daha sonradan bu şifreler unutuluyor. Bu tür şifre unutmalarına karşı üye olurken verdiğiniz mail adresleri kullandığınız mail adresleri olsun ki yeniden şifre talebinde bulunabilesiniz.

Daha önceden instagram takipçi hileleri, hile sitelerine instagram hesabınızla girmişseniz büyük bir ihtimalle şifreniz değiştirilmiş ve sizin adınıza beğeniler ve paylaşımlar yapılıyordur.

instagram şifremi unuttum ne yapacağım ?

instagram şifremi unuttum

İnstagram hesabınızın şifresini unuttunuz ve nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız, paneik yapmadan yazımızı okumayan devam edelim.Şifrenizi yeniden geri alabilmek için buraya tıklayın. Açılan instagram sayfasında "şifremi unuttum" yazısına dokunun. Yeniden açılan ekranda instagram kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girerek devam edelim.

 

instagram üyeliğinize ilk kayıt olurken kullanmadığınız veya sallama bir mail adresi girdiyseniz, geçmiş olsun artık hesabınıza ulaşamazsınız.

Eposta adresiniz doğru ise mailinize bir lik gelecek, şifrenizi yenileyebilmeniz için bu linke tıklayarak, yeni şifre belirleyebilirsiniz. Bazen şifre yenileme talepleri önemsiz e-posta klasörüne düşüyor kontrol etmenizde yarar var. Önemsiz posta olarak gelmişse linke tıklayamazsınız. Linki kopyalayarak alıp farklı bir sayfada açmalısınız.

instagrama facebook ile kayıt olmuştum

Şifrenizi facebook üzerinden yenilemek isterseniz "Facebook'u kullanarak yenile"yi tıklayın. Bu arada facabook hesabınıza griş yapmadıysanız facebook hesabınıza giriş yapmanız istenir. giriş yaptıktan sonra instagram hesabınız için şifrenizi yenileyebileceğiniz ekran açılır

Tüm bu işlemlere rağmen instagram şifrenizi geri alamıyorsanız instagram yöneticisi ile iletişime geçebilirsiniz.

instagram ile iletişime geçmek için tıklayın

Buradaki bilgileri doldurarak instagram hesabının size ait olduğunu kanıtlayarak hesabınızı geri almaya çalışabilirsiniz.

Not: instagram şifrenizin çalınmaması ve değiştirirlmemesi için takipçi hilelerine başvurmayın. Bu tür siteler ( bazıları ) girmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle sizin adınıza paylaşımlar ve beğeniler yapıyorlar.

/ 06-02-2019
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :