Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra A101 markete gelen Hi-level 39hl550 Uydu Alıcılı Led televizyonu inceleme fırsatı buldum.  Evinde iş yerinde orta ufak ekran boyutunda uygun fiyatlı mütevazi özellikli bir televizyon almak isteyenlerin yakından incelemesi gereken bir ürün. Malum doların yükselmesi ile birlikte bir çok üründe yapılan zamlarla birlikte televizyon fiyatlarıda aldı başını gitti. Normalde 750-800 tl bandında olması gereken bu televizyon şu anda indirimli olarak a101 markette 1199 tl'ye indirimli olarak satılıyor. 

Bu televizyon bu fiyatı etmiyor ancak yapacak birşey yok şu anda piyasasının en ucuz ürünlerinden birisi. Bu yazıyı hazırladığım 29 aralık 2018 tarihinde diğer teknoloji marketlerinden en ucuz full hd çözünürlükte televizyonlar 1250 civarından başlıyor.

Hi-level 39hl550 Televizyon Özellikleri

A101 markette indirimli olarak satışa sunulan televizyonun teknik özelliklerini derledik. Aklına-ıza takılan soruları yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Ekran Çözünürlüğü: 1920 * 1080 Px

Ekran Boyutu: 39 inç / 99 cm

Ekran Tipi: Düz (Flat)

Uydu Alıcısı: Dahili Uydu Alıcısı Var

Hi-level 39hl550 Fiyatı :1199 tl Tek çekim / nakit

Televizyon, sahip olduğu 2.0 USB girişi (1 adet) ile 60 MByte/sn değerinde bir veri hızına erişirken, 2 adet HDMI girişi ile ise aynı anda birden çok elektronik cihazın televizyona bağlanabilmesine aracılık ediyor. İçeriğindeki Kompenent (Bileşen) girişi sayesinde görüntüleri analog biçiminde aktarabilen Hi Level 39hl550, bir diğer donanımı olan PC girişi (VGA) aracılığıyla da bilgisayar görüntülerini ekranına eksiksiz bir şekilde aktarabiliyor.

Televizyonun arka bölümünde yer alan Scart girişi ile de tek arayüzle ses ve görüntü aktarımı yapabilen model, Common Interface (CI+) donanımı ile de harici bir alıcı gerekmeden tüm dijital platformların seyredilebilmesine olanak tanıyor. Bunlara ek olarak üretiminde kullanılan uydu anten girişi, analog/kablolu anten girişi, ses - kulaklık çıkışı, program rehberi (ERP) gibi özelliklere de sahip olan Hi Level 39HL550, video oynatma, müzik oynatma, fotoğraf oynatma ve alt yazı formatları (SRT ve SUB) ile de kullanıcıların eğlenceli zamanlar geçirmelerine öncülük ediyor.

Hi-level televizyonlar vestel garantisi altında satılıyor. Ürünü satın aldığınızda ücretli olarak vestel müşteri hizmetlerinden kurulum desteği isteyebilirsiniz. Dilerseniz televizyonu internetteki videoları inceleyerek kendinizde kurulum yapabilirsiniz. 

Taksit Varsa Komisyon Var


A101 markete perşembe gününden itibaren gelecek olan televizyon nakit veya tek çekim 1199 tl iken taktistli fiyatı ise 1247 tl'ye çıkıyor. Bonus, Word ve maksimum kredi kartlarına 3 taksit yapabilirsiniz. Bİliyorsunuz son yapılan bankacılık düzenlemelerine göre televizyon gibi bir çok elektronik ürünlerde yalnızca 3 taksit yapabilirsiniz.

Hi-level 39hl550 Bu Fiyata Alınır Mı?

Hi-level televizyon 119 tl'lik fiyatı ile şu anda piyasanın en ucuz televizyonlarından birisi. Bu yazıyı yazdıktan sonra diğer televizyonlarda kampanya veya indirim yapılır mı bilemiyoruz ancak şu anda bu televizyon alınabilir durumda. Bonus, word veya Maximum kartınız varsa 3 taksit yaparak aylık 415,66 tl şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

Son olarak 2019 yeni yılın ilk kampanyası olan a101 hi-level televizyon hakkında aklınıza takılan soruları bizimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

/ 29-12-2018
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :