A101 markete bu hafta Samsung galaxy j7 duo cep telefonu indirimli olarak satılıyor olacak. Bu telefonu a101 market dışında elektronik marketlerde bulabilmeniz mümkün değil. Her perşembe farklı teknolojik ürün gruplarında indirimler yapıyor. Bu perşembenin indirimli ürünü j7 duoTelefon 5.5 inç ekran büyüklüğünde ve 3 Gb ram, 32 gb dahili hafızaya sahip.
1.6 Ghz 8 çekirdekli işlemciye sahip telefonda  f/1.9 diyafram açıklığına sahip 13 mp temel kamera bulunuyor. Telefonun önünde ise 8 Mp öz çekim kamerası yer alıyor. Cihazın ekranı ortanın üstü büyüklükte 5.5 inç ölçülere sahip. Cihazda yer alan 3000 mAH pil gün içi kullanımlarınızda sizi kesinlikle yeterli bir kapasiteye sahip.

Evet arkadaşlar artık 5.5 inç çok büyük sayılmasada yinede büyük ekranlı bir telefonda oyun oynamak isternete girmek isteyenler için bu cihazı alabilirsiniz. Günlük kullanım için fiyat performans açısından değerlendirdiğimizde 1349 tl oldukça makul bir fiyat görünüyor. Malesef doların yükselmesi ile birlikte ülkemizde bir çok telefon modeline zam geldi. Özellikle yeni çıkan modelleri artık daha pahalı alıyor olacağız.

Samsung Galaxy Duo Teknik Özellikleri

Uygun fiyatı ve mütevazi özellikleri ile a101 markete gelen samsung galaxy j7 duo cep telefonu özellikleri şöyle;

Samsung galaxy j7 Duo

Ekran Çözünürlüğü : 1280 * 720 Px

Kamera : 13 Mp + 5Mp

Ram: 4 Gb

Hafıza : 32 gb + Micro Usb

Wi-fi bağlantısı : Var

İşletim Sistemi : Android 8.0 Oreo

j7 duo telefon içinde bulunan 3000 mAh batarya ile günlük normal kullanımda gün sonuna kadar sizi idare etmesi muhtemel. A101 marketten bu telefonu satın aldığınızda cihazınızla uyumlu kılıf ve ekran koruyucu almanızda yarar var. Uzun süreler darbelerden ve ciziklerden zarar görmeden ilk günkü haliyle kullanabilmeniz için kılıf ve ekran koruyucu ile birlikte kullanmalısınız. 

Samsung galaxy J7 Duo fiyatı ve özellikleri bakımından alınabilecek telefonlar listesinde yer alıyor. Yeni cihaz alacaklar veya telefonunu değiştirmek isteyenler fazla para vermeden sıfır telefon sahip olmak isteyenlerin yakından incelemesi gereken bir cihaz. 

 

/ 05-06-2018
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :