Hi-Level 49hl600 49 inç 124 cm smart uydu alıcılı led televizyon a101 markete 15 ekim tarihinde indirimli olarak 1199 tl fiyatla satışa sunuluyor. Hemen belirtelim bu televizyon alınır mı ? diye soranlar için, büyük ekranlı çok fazla özelliği olmayan görüntü kalitesi tatminkar bir tv araştıranlar için alınabilir bir ürün. Hi-Level 49hl600 televizyonda uydu alıcısı içerisinde ayriyeten hd uydu alıcısı almanıza gerek yok.

Bir çok tv alıcısı evinde veya işterinde büyük ekranlı televizyon almak isteyenler için alınabilir. Televizyonun taksitli fiyatı ise 1.247 tl  bonus veya word kartınız varsa taksitle alabilirsiniz. Hi-level garantisi ise vestel tarafından sağlanıyor. Televizyonda bir sorun olursa vestel servislerinde tamir ettirebilirsiniz. 

Hi-Level 49hl600 televizyon alırsanız kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. Bazen marktten satın alırken yetkili servis kurması gerekiyor yoksa garanti kapsamı dışında kalıyor gibi şeyler söylüyorlar. teknokedi.com Hemen detayını anlatalım. Televizyonun taşıma sırasında bir sorun olmuşsa bu garanti kapsamı dışında kalıyor. Onun dışındakiler yine garanti geçerli oluyor. 

Bir çok kullanıcı a101 hi-level televizyon veya a101 büyük ekranlı televizyon, 15 ekimde a101 markete gelen televizyon,  bu hafta gelecek televizyon fiyatı ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hi-Level 49hl600 Özellikleri ve fiyatı

A101 markette satışa sunulan televziyon özellikleri şöyle;

- 2 adet HDMI giriş
- 1 adet usb giriş
- Scart girişi
- Hd uydu alıcısı
- Usb üzerinden media player özelliği
- Düşün enerji tüketimi
- internet tarayıcı özelliği
- 2 yıl vestel garantisi
- Uzaktan kumanda ve piller kutu içerisinde mevcut
- Ayrıca duvara asmak isteyenler için basit duvara asma aparatı kutu içerisinde ücretsiz olarak geliyor.
- A101 Hi-Level 49hl600 fiyatı= 1199 tl  Taksitle 1247 tl

Hi-Level 49hl600 smart televizyon

Evinizde tv sehbası varsa ayakları sayesinde masa üzerinde de kullanabilirsiniz. İnternet özelliği sayesinde kablo bağlayarak internet kullanabilirsiniz veya vestel dongle denilen televizyonlar için wi-fi adaptörü satın alarak internette dolaşabilirsiniz. Böyle bir televizyondan bilgisayarda kullandığınız internet performansını beklemeniz yanlış olur ancak youtube gibi video kanallarından internet bağlantınız güzelse takılmadan video izleyebilirsiniz.

Hi-Level 49hl600 hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. sorularınızı iletirseniz kısa süre içerisinde cevaplamaya çalışacağız.

/ 29-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :