A101 bu hafta Kral Motor KR25-L AVA 5000 Elektrikli Bisiklet gibi değişik bir ürün ile aktüel ürün severleri mağazalarına bekliyor. Açıkçası biz bunu mağazanının neresinde sergileyeceklerini merakla bekliyoruz.  Bu merakımızı bir kenara bırakarak motorun teknik özelliklerini ve alınabilir olup olmadığını inceleyelim. 

Özellikle gençler tarafından yakıt ekonomisi için tercih edilen elektrikli bisikletler oldukça popüler olmaya başladı. Büyük şehrin karmaşasında trafiğe takılmak istemeyenler veya bağa bahçeye motorla gitmek isteyenlerin tercihi elektrikli bisikletler. 

Elektrikli araçlar ve bisikletler henüz pil ömrünü ideal boyuta taşıyamamış olsalarda oldukça fazla tercih ediliyor. Elektrikli araçların popüler olmasındaki en büyük etken elbetteki benzin ve motorin fiyatlarının yüksek olması geliyor.  

Kral Motor KR25-L AVA 5000 Elektrikli Bisiklet Teknik Özellikleri

Boyut           :     1750*580*840
Azami Hız    :  75-85 km/s
Toplam Akü  :  72V 30 Ah x 6 Jel
Şarj Süresi  :  6-8 Saat
Elektrik Girişi  :  220V/ 50Hz
Ön (Arka) Fren  :  Disk (Disk)
Tırmanma Eğimi  :  32 %
Ön Arka Lastik  :   12"
Renk Seçenekleri : Kırmızı-Sarı-Mavi- Beyaz

KR25-L AVA 5000

Kentsel kullanım ve kolay bir sürüş için mükemmel denge ve üstün performansıyla, güçlü motora ve göz kamaştıran estetik tasarıma sahip AVA 5000-L, sıfır emisyonlu tam bir çevre dostudur.

Kral Elektrikli Scooter serisinin klasiği, 12 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde ve arkada disk fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir.

Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 60 km hıza kolayca ulaşabileceğiniz, %32 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesiyle ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen AVA 5000-L, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

kral motor elektrikli bisikletA101 markete gelen kral motor elektrikli scooter motor fiyat olarak 7999 tl fiyata geliyor. Ayrıca youtubede elektrikli motorun inceleme videosunu inceleyerek daha net karar verebilirsiniz.

 

Kral Motor KR25-L AVA 5000 Elektrikli Bisiklet İnceleme Videosu

Evet arkadaşlar videoyuda izlediğimize göre ürün hakkında düşünceleriniz biraz daha netleşmiştir.

/ 31-01-2020
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :