İkinci el eşya alış satışında lider platform letgo hesabı açarak elinizde bulunan kullanmadığınız eşyaların satışını gerçekleştirebilir, ihtiyacınız olan ürünleri ikinci el olarak satın alabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey letgo hesabı. Henüz letgo hesabınız yoksa letgo kaydolmak için tıklayın.

Türkiyede sahibinden sitesinden sonra ikinci el eşya pazarının lideli letgo telefonlar üzerinden kolayca kullanabilmenize olanak sağlıyor. Sade arayüzü ile aradıklarınızı kolayca bulma imkanı sunuyor. İkinci el eşyaları satarken fotoğrafını çekip, fiyat ve açıklama bilgilerini girmeniz yeterli.

Letgo üzerinde normal ürün satışı ve alışı yapmak tamamen ücretsiz. Ürününüzü ön plana çıkarmak reklam vermek isterseniz ayrıca ücret ödemeniz gerekiyor. Önemli ürünlerizi reklam vermeniz gerekebilir. Verdiğiniz ilanlar çabucak arka sayfalarda kaldığı için gözlerden kayboluyor. Göz önünde tutmak herkesin dikkatini çekmek için reklamlı ilan verebilirsiniz.

Letgo Kayıt Formunun Doldurulması

Letgo kayıt sayfasını buradan açtığımızda sol üst bölümde yer alan giriş butonuna tıklayalım. Biz kayıt aşamalarını bilgisayar üzerinden anlatıyor olacağız. Android ve iphone telefonlardan da aynı şekilde üye olabilirsiniz.

Letgo kayıt olabilmeniz için facebook, google hesabınız yada size ait mail adresinizin olması gerekiyor. Bir mail adresiniz yoksa e posta adresi alma konusunda yazdığımız bilgileri inceleyerek yeni e posta alarak işlemlere devam edebilirsiniz.

letgo kayıt ekranı

Facebook ile kayıt olmak istiyorsanız facebook, linkine tıklayarak izin vermeniz gerekiyor. benzer şekilde google hesabınızla oturum açmak istiyorsanız google ile devam et butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Yeni e posta adresinizle devam etmek istiyorsanız e posta adresiniz, yeni bir şifre ve isminizi yazarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Son olarak letgo kullanıcı koşullarını kabul ettiğinizde artık sizde letgo üyesi oldunuz.

Kayıt işlemini tamamadıktan sonra elinizde bulunan kullanmadığınız eşyalarınızı satabilir, ihtiyacınız olan ürünleri letgo aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca letgo hesabınızı silmek isterseniz sitemizde yazdığımız letgo hesap silme yazımızdan öğrenebilirsiniz.

/ 17-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :