A101 marketler telvizyon kampanyalarına Elton EL49DLK1705 49 inç televizyon ile son hız devam ediyor. 10 Ocak 2019 perşembe gününden itibaren kampanyaya girecek olan televizyon muadillerine nazaran indirimli satılacak.  Daha öncede benzer şekilde televizyon indirimleri yapan a101 market bu haftaya özel dahili uydu alıcılı 49 inç televizyonu müşterilerine sunuyor.

Elektronik mağazalarda benzer ürün fiyat araştırması yaptığımızda dahili uydu alıcılı televizyonlar 1950-2000 tl bandından başlıyor. Televizyonda smart özelliği olmaması kötü yanlarından birisi olsada evinde sadece televizyon izlemek isteyenler bu televizyonu inceleyebilirler.

Elton EL49DLK1705 Teknik Özellikleri

A101 markette kampanyalı olarak satılan Elton EL49DLK1705 televizyon teknik açıdan detayları inceledik ve aşağıdaki özellikleri sizin için derledik. Henüz televizyon piyasaya yeni çıktığı için fiziki olarakkullanıp inceleme şansı bulamadığımız için bu bilgileri  katalog ve broşür bilgilerinden derledik.

A101 Elton EL49DLK1705 Uydu Alıcılı 49 inç Televizyon

Ürünün fiziki kasa tasarımı oldukça iyi tasarlanmış ucuz ürün görüntüsü sunmuyor. Ayrıca ekranın dışında kalan kasa boşlukları az olduğundan televizyon izlerken dikkatinizi dağıtmayacak şekilde dizayn edilmiş. Fullhd 1920*1080 px ekran çözünürlüğüne sahip televizyonda Hd yayınları içerisinde bulunan dahili uydu alıcısı sayesinde kesintisiz olarak izleyebileceksiniz.

Televizyonun ekran yenileme hızı 400 hz buda hareketli sahnelerde ekranın donmadan takılmadan sahneleri kusursuz bir şekilde yenileyebileceği anlamına geliyor. 

Ses konusunda televizyonda 2 adet 8w ses çıkışı mevcut. Ayrıca televizyonda  coaxial ses çıkışı mevcut ki buda evinizde başka ses sistemi varsa televizyona bağlayarak kullanabileceğiniz anlamına geliyor. 

Ekran Boyutu

Elton Televizyonda 49 inç köşeden köşeye 124 cm ekran büyüklüğü varki bu çok iyi bir ölçü. Daha önce küçük televizyon kullanmışsanız bu büyüklükteki bir ekrana alışmanız biraz zaman alabilir. Küçük odalarda yada mutfakta kullanmak içinse televizyonun boyutu biraz büyük kalıyor. 

Marka Yüzünüz Olabilir

Özellikle iş yeri sahipleri, berberler, kahvehane işletenler, lokantalar bu ekran boyutunda bir televizyon alarak gün boyu müşterilerine televizyon keyfi sunabilirler. Televizyona fazla para vermeden bu şekilde bekleme salonu can sıkıntısınıda çözmüş olurlar.

Televizyona VGA üzerinden bilgisayar bağlayarak bilgisayar ekranı gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca televizyonda HDMI girişi mevcut HDMI destekli cihazlarınızı bağlayarak televizyondan görüntü elde edebilirsiniz. 

Fiyat ve Taksitlendirme

Sunny Türkiye garantisi altında satılan televizyonun tek çekim fiyatı 1699 tl. Ülkemizde malesef şu anda elektronik ürünlerde 3 taksitten fazla yapılmadı için vade farklı olarak 1.767.00 TL'ye 3 taksit yapabilirsiniz. Bonus, Maximum ve World cart sahipleri 3 taksitli olarak satın alabilirler. Diğer kart sahipleri ise taksit imkanından faydalanamıyor. 

Geçtiğimiz hafta a101 markete gelen hi-level 39hl550 televizyon teknik özellikleri ve fiyatını inceleyerek stokta kalan televizyon varsa satın alabilirsiniz.

/ 07-01-2019
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :