A101 market aktüel ürünler kapsamında satışa sunulan Hi-level 49hl660 Full Hd Smart Led Tv teknik özellikleri ve fiat performans açısından alınır mı ? bu ürünü yakından inceleyen müşteriler için ön fikir olması açısından bir değerlendirme yapalım. Haftalık olarak farklı ürünlerde kampanyalar düzenleyen a101 market bu hafta teknoloji kategorisinde full hd televizyon getirdi.  Ayrıca televizyondan farklı olarak telefon ve buzdolabı gibi cihazlar geliyor. 

Hi-level 49hl660 telefovizyonu kimler alabilir ? Evinde iş yerinde büyük ekranlı bir televizyon izlemek isteyenler veya iş yerinde duvara asarak müşterilere, bekleme salonlarında televizyon izleme imkanı tanımak istiyorsanız ucuz olarak bu televizyonu tercih edebilirsiniz. Hi-level televizyon 49 inç (123 cm) ekran büyüklüğünde. Cihazın ekran yenileme hızı ise kağıt üstünde 400 hz bu yenileme hızı ise gayet başarılı bir hız.

Hi-level 49hl660 televizyonda dahili uydu alıcısı ve dahili wi-fi aparatı ile internete bağlanarak youtube ve netflix gibi video yayınlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca cihazda wireless display özelliği sayesinde telefonunuzda yer alan görüntüleri kolayca televizyona yansıtabilirsiniz.

Hi-level 49hl660 Full Hd Smart Led Tv Özellikleri

hi-level 49hl660 televizyon

A101 markette satışa sunulan 49hl660 model televizyon  piyasada özellik ve fiyat açısından şu an alınabilecek ürünler arasında yer alıyor.  Cihazda bulunan özelliklerden bazıları ;

Televizyon Kullanım Klavuzu İçin Tıklayın

Ekran boyutu: 49 inç (123 cm)

Ekran Çözünürlüğü : Full Hd 1920*1080 px

Dahili Uydu Alıcısı : Mevcut

Dahili Wifi Aparatı : Mevcut

- Tek kumanda üzerinden hem televizyonu ve hemde uydu alıcısını kontrol edebilme. 

- 2 adet HDMI girişi

- 2x8 w ses çıkışı gayet yeterli. Ancak bu çok iyi bir performans değil . İş yerinde kullanacaksanız ayrıca bir ses sistemi kullanmanız gerekebilir. Ev için ses çok ideal.

A101 markete daha önce hi level benzer bir model gelmişti. Bulunduğunuz bölgedeki markette bu model varsa ayrıca Hi-level 49hl600 modelini inceleyebilirsiniz.

Arladaşlar a101 markette satılacak olan hi-level 49hl660 model televizyonu hakkında sorularınız ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca televizyonun pdf dökümanını kısa sürede burada paylaşıyor olacağım. 

Hi-level 49hl660 Alınır mı ?

Evet arkadaşlar herkesin en çok merak ettiği soru "bu televizyon alınır mı ?" teknokedi.com "bu televizyona bu para verilir mi? ". Arkadaşlar malum ülkemizdeki enflesyon ve doların etkisi ile birlikte bir çok ürüne zam geldi. Artık uygun fiyatlara ihtiyaçlarımızı karşılamak zor oldu. Bu televizyon evinde başkangıç özelliklerde sadece televizyon izlemek isteyen versa gönül rahatlığı ile alabilirler. Ekran çözünürlüğü ve görüntüsü gayet iyi . Ben evime vaki zamanında 50 inç seg tv almıştım. Hala daha televizyon çalışıyor ve görüntü kalitesindende hayet memnunum. Çevremde bir çok evde ve iş yerinde hi-level televizyon görebiliyorum. Ucuz olmasından dolayı özellikle iş yerlerinde bekleme salonlarında oldukça kullanılıyor.  

Televizyondan beklentiniz, televizyon izlemek ise alabilirsiniz. Ancak televizyon üzerinden internete girmek, televizyondan ıyun oynamak istiyorsanız bu televizyonu almayın. Daha çok para karşılığında daha kalıteli ürünlere yönelebilirsiniz. 

/ 26-01-2020
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :