A101 marketlerde 16 haziran perşembe gününden itibaren satışa sunulacak olan altus marka tezgah altı denilen ufak buzdolabı 325 tl uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. A+ enerji tüketimine sahip buzdolabı özellikle ofislerde kullanım için birebir. Ofisinizde çalışırken soğuk içeceklerinizi ve ufak tefek yiyeceklerini bu bozdolabında muhafaza edebilirsiniz. 

Bu tür buzdolapları genellikle tezgah seviyesinde yani 80 cm civarındaoluyor nurmal mutfaklarda tezgah altına sokamazsınız. Onu hesaplayarak satın almanızda yarar var.

A101 markete gelen altus al1090 tezgah seviyesi buzdolabı fiyat olarak rakiplerinden daha uygun. Diğer markaların ürünlerine baktığımızda 500-600 tl aralığında değişen fiyatlarda satılıyor. 

Temel içeceklerinizi soğutmak, suyunuzu dolaba koyarak kullanmak için ofisler için çok ideal bir dolap. Ofise kocaman bir dolap alıp yer kaplamaktansa böyle bir dolap alarak az yer kaplayan hemde işinizi gören bir dolap almak ideal olaraktır.

A101 markete gelen Altus al 1090 tezgah seviyesi dolap özellikleri ;

Altus al 1090 buzdolabı

Dolabın iç hacmi : 90 Litre kapasitesinde

Dolabın kapı yönünü kendinize göre sağa açılır veya sola açılır yapabilirsiniz

A+ enerji verimliliğinde çalışıyor. 

Altus Al 1090 Fiyatı: 325 Tl ( 42,25*8 Taksitli)

A101 buzdolabı, a101 markete gelen altus buzdolabı özellikleri, altus al-1090 mini buzdolabı fiyatı ve yorumları

/

Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

5,0 5 Toplam : 0 Yorum
Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :