Samsung galaxy j7 prime model telefonlarda ekran görüntüsü alma nasıl yapılır? Samsung markasının uygun fiyatı mütevazi özellikleriyle Türkiyede çok rağbet göre modeli galaxy j7 prime serisini yeni alanlar için ekran görüntüsü almayı anlatalım.

Akıllı telefon kullanıcıları internetin yaygınlaşmasıyla birlikte internette dolaşırken gördüğü bir görüntüyü kayıt altına alma ihtiyacı duyuyor. Bazen ekranımızda gördüklerimizi arkadaşlarımızla paylaşmamız gerekiyor. Bu durumda ekran görüntüsü alarak whatsapp yada mail gibi iletişim uygulamaları aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Galaxy j7 prime serisinde de diğer samsung modellerinde olduğu gibi ekran görüntüsünü kayıt edebilirsiniz. İlk defa samsung kullanıyorsanız bu konuda yardıma ihtiyacınız olabileceği içn bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. Telefonda ekran görüntüsü almak istediğiniz noktada telefonun sağ üst tarafında bulunan güç düğmesi ve ön yüzünde altta ortada bulunan Home ana ekran tuşuna birlikte tıkladığınızda ekran görüntüsünü kayıt edecektir.

 

J7 prime ekran görüntüsü almayı resimde gördüğünüz gibi güç düğmesi ve home tuşuna basarak alabilirsiniz.

samsung j7 prime ekran görüntüsü alma

 

/ 29-07-2017
Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Yorumları

Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :