İnstagram güncel 7.16.0 ve üstü sürümleriyle birlikte çoklu oturum açabilir birden fazla instagram hesabınızı aynı telefondan kontrol edebilirsiniz. Arkadaşınızın veya eşinizin instagram hesabı ile birlikte kendi instagram profilinizi aynı uygulamadan fotoğraf yükleyebilir veya direk mesaj gönderebilirsiniz.

Bazen şarjımız bitiyor ve acil olarak instaram programını kullanmamız gerekebiliyor. Bu durumda arkadaşınızın telefonunu alarak onun hesabından oturum açabilirsiniz.

Telefonda İnstagram Çoklu Oturum Açmak

İnstagram programında birden fazla hesabı kullanmak için yapmanız gerekenler;

  • İnstagram uygulamasında ilk hesabınızla oturum açın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra alt kısımda yer alan profil resminize tıklayın.
  • Profil sayfanıza geldiğinizde sağ üst köşede üç nokta ikonu var. Bu ikona tıkladığınızda açılan sayfada en alt bölümde "Hesap ekle" tıkladığınızda yeniden giriş sayfasına yönlendirileceksiniz ve böylece ikinci olarak eklemek istediğiniz hesabı ekleyebilirsiniz.

Yeni hesap ekleme ve çoklu oturum açma resimlerine yazımızın devamından bakabilirsiniz.

Şimdi ise instagram hesabında birden falz hesap eklemek nasıl yapılır? resimlerle açıklamaya çalışalım;

instagram çoklu oturum açma

İlk önce 1 numaralı gösterilen yere tıklayalım ve ardından 2 numaralı gösterilen 3 noktaya tıklayalım.

instagram birden fazla uygulama açma

Resimde gördüğünüz gibi hesap ekle bölümüne tıkladığınızda oturum açma sayfasına gideceksiniz. instagram şifrenizi hatırlamıyorsanuz buraya tıklayarak nasıl şifre alacağınızı öğrenebilirsiniz. Henüz instagram hesabı açmamızsanız daha önce yazdığımız instagram kaydolma sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

Bu noktaya kadar telefonda birden fazla instagram açma veya diğer bir değimiyle instagram çoklu oturum açma ile ilgili sorunlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

 

/

Bu yazıyı sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

İnstagram Birden Fazla Hesap Ekleme, İnstagram Çoklu Oturum Açma Yorumları

5,0 5 Toplam : 0 Yorum
Puanınız :
Adınız :
Mail :
Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız :